תוספות ושזירת שיער​

תוספות ושזירת שיער

נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

 את לא היחידה שמחפשת מספרה לשיער דליל

 בסטודיו לעיצוב שיער ופתרונות  לשיער דליל ותוספות שיער של אבי מלכה 

 לכל אלה שנאבקים עם נשירת שיער ושיער דליל במשך שנים, אך לא הצליחו למצוא פתרון הולם אנחנו   מקפידים לעזור ללקוחותינו להשיג את תוצאת השיער והנפח שהם רוצים וחולמים,

 האם תהיתם מה לעשות בנוגע לשיער או לנשירת שיער   טיפול במספר הולך וגדל של נשים, המתמודדות עם   נשירת שיער ושיער דליל. "לנשים עם שיער דליל שרוצות תוספת נפח וצפיפות יש הרבה אפשרויות בסטודיו   שלנו .

 

 אנו מתמחים בעבודה עם שיער דליל

 מה אני עושה עם השיער הדליל שלי אומרים להם שהם לא לבד

 נשירת שיער, ו-50% מהנשים חוות נשירת שיער נשית עד גיל 50. הסיבות לנשירת שיער עשויות לכלול חוסר   איזון של הורמונים, תרופות, בעיות בבלוטת התריס, גיל המעבר, מתח או מצבים גנטייםאבל בלי קשר לסיבה,   המאבק הרגשי זהה. "בעוד שנשירת שיער היא קשה עבור גברים, היא עלולה להיות אפילו הרסנית יותר עבור   נשיםגברים נהנים מרמה מסוימת של קבלה חברתית כשהם מתקרחיםאבל נשים עם שיער דליל נתונות   למצוקה רגשית יותרנשים רבות מתגאות בשיער שלהן, והוא יכול להוות עבורן מקור חזק לביטחון  עצמיכשהגדילים נושרים, כך גם תחושת הביטחון שלהם לגבי עצמם "אומר אבי.

 

 נשירת שיער של עד 50% על הכתר או העליון של ראשןפתרון חדשני זה מורכב מ-100% שיער אדם, קל   משקל ומותאם לצורת החלק העליון והעטרה של ראש הלקוחניתן ללבוש אותו עד חמישה שבועות לפני הסרת   ההתקנה וההתקנה מחדשכל שערה במערכת קשורה ביד כדי ליצור נפח בחלק העליון, מה שגורם לה להניח   שטוח ולהתמזג עם הצדדים של צורת הראש של הלקוח.

 ניתן לחתוך ולייבש במיפוח, לגהץ (מתולתל ושטוחה), לייבש באופן טבעי, לקלוע, לתחוב מאחורי האוזן, או   להרכיב פוני .נותן מענה לכל הצרכים והרצונות שיש לאישה לשיער מלא, עבה יותר ודחוס יותרהוא מייצר   תוצאות מיידיות ואינו דורש דבק, ללא דבקים וללא כימיקלים

 שלכן

 אבי מלכה 

 תוספות שיער
 כיום ישנם שיטות רבות להוספת שיער לערב אחד או לתקופה ממושכת יותר. מטרתן של תוספות השיער היא לנפח או   תוספת אורך וגם למקרים של דלילות בפדחת הראש. איך נדע מה נכון ובאיזה שיטה עדיפה לכל אחת?? חשוב לפני   לקבל יעוץ על ידי מעצב השיער!!

 תוספות שיער לטווח ארוך
  על מנת להוסיף אורך ונפח לשיער לטווח ארוך קיימות שיטות רבות ומגוונות על מנת לבצע את חיבור תוספות השיער   לשיער הקיים.
 חשוב לציין כי אם מטפלים בשיער נכון ומבצעים את תוספות השיער בצורה נכונה המראה הסופי נהדר ולא ניתן להבחין   בין השיער הקיים לתוספות השיער.
 שיטה זו מאפשרת לצבוע את השיער, לבצע פן לבלות בים ובבריכה מבלי לגרום לנזק והמראה נשאר טבעי. ישנם כמה   שיטות לחיבור התוספות כגון: הדבקה, קשירה, הלחמה, ובשיטת החרוזים. ראשית יש לאבחן את מצב וסוג השיער על   מנת להתאים את השיטה הטובה ביותר ואת הכמות המדויקת וצורת שילוב תוספות השיער. לאחר ביצוע חשוב לציין כי   השיער דורש טיפול מסור, יש להשתמש במברשת מיוחדת המותאמת לסירוק תוספות שיער  כדי שלא יהיו קשרים, יש   לבקר במספרה אחת לחודש כדי לאבחן את השיער על מנת לשמור על מראה טבעי ובריא. לאחר שלושה עד שישה   חודשים כאשר השיער גודל ומתרחק מהשורש יש להסיר את תוספות השיער ולחברן בחזרה.

 תוספת יחידת שיער לפדחת הראש
 פתרון לבעלות שיער דליל בפדחת הראש על ידי הרכבת יחידת שיער המותאמת לראשכם באופן אישי וסוג השיער של   אותו לקוחה.. הרכבה נוחה בעזרת קליפסים. יחידת השיער בנויה לפי גודל הראש. היחידה כמו עור אמיתי שגם אם   תרצי ליצור שביל זה ייתן תחושה של קרקפת. הטיפול קל ופשוט ניתן להוריד מתי שרוצים ולחבר שוב.

* חשוב לציין כי לכל אחד משיטות הוספת השיער אנו עובדים בשיער טבעי לחלוטין .. בהתאמה אישית לכל אחת לפי   סוג השיער. צורת השיער. התאמת הצבע. לכל לקוחה אנו מזמינים סוג שיער באופן אישי ממש כאילו זה היה שיער   שלה.

איכות, שירות ויחס חם הם הערכים
אשר אנו מאמינים בהם על מנת לתת את
ההרגשה הטובה ביותר למראה בלתי נשכח

לקבלת פרטים וקביעת תור 03-5222381/91
פרישמן 45 תל אביב

Call Now Button
פתחו את הצ'אט