תוספות ושזירת שיער​

תוספות ושזירת שיער

מעצב השיער אבי מלכה הידוע בהתמחותו באומנות השיער ובשילוב תוספות השיער. אבי מלכה יתאים באופן אישי את השיטה הנכונה והמותאמת עבורך הן לטווח ארוך והן לערב אחד בשילוב הצבע והתספורת הנכונה לך. ה"אני מאמין" של אבי מלכה שילוב של ידע מקצועיות ושימוש בחומרים הטובים ביותר ללא פשרות יתנו לך את המראה המושלם עבורך….
בכתבה שלעיל תקבלי את המידע הטוב ביותר ומה נכון עבורך בנוגע לתוספות השיער….

תוספות שיער
כיום ישנם שיטות רבות להוספת שיער לערב אחד או לתקופה ממושכת יותר. מטרתן של תוספות השיער היא לנפח או תוספת אורך וגם למקרים של דלילות בפדחת הראש. איך נדע מה נכון ובאיזה שיטה עדיפה לכל אחת?? חשוב לפני לקבל יעוץ על ידי מעצב השיער!!

תוספות שיער לערב אחד
כשמטרת הוספת השיער היא לערב אחד ישנם כמה שיטות קלות ופשוטות להרכבה והסרתן מתאפשרת בקלות גם בבית.

תוספות שיער בשיטת הקליפסים בעזרת קליפסים אשר מחוברים אל התוספת ניתן לשלב את התוספות בצורה אחידה בכל הראש על מנת לקבל גם נפח וגם אורך, ניתן גם לשלב תוספות של גוונים שונים בשיער השיטה קלה לביצוע גם בבית. כיום נשים רבות נעזרות בתוספות השיער בשיטת הקליפסים לשימוש יומיומי שיטה זו נוחה מאוד לשימוש ביתי כך שמי שאין באפשרותה לגשת למספרות באופן קבוע יכולה לשנות את המראה שלה בקלות רבה בעזרת תוספות השיער בשיטת הקליפסים.

תוספות שיער בשיטת הגומיות שילוב של תוספות השיער בעזרת הגומיות היא שיטה בלעדית למעצב השיער אבי מלכה. מטרתה של שיטה זו היא לשלב שיער לאורך ונפח בשיער. חשוב לציין כי שיטה זו אינה מותאמת לבעלות שיער דליל וקצר במיוחד, בעזרת הגומיות משלבים את תוספות השיער והסרתם מתבצעת בקלות יתר על ידי גזירת הגומיות בלבד.

תוספת שיער בשיטת הדבקת שיער שיטת זו מותאמת במיוחד לבעלות שיער דליל וקצר אשר חשקה נפשן בתוספת של אורך ובמקרים של דלילות גם באזור הפדחת, בשיטה זו ניתן להוסיף שיער גם לפוני דליל כמו כן במקרים של התקרחות השיער ללא הבחנה בהתקרחות הקיימת. הורדת תוספות השיער בשיטה זו חייבת להתבצע אך ורק במספרה על מנת לא לגרום נזק לשיער.

תוספות שיער לטווח ארוך על מנת להוסיף אורך ונפח לשיער לטווח ארוך קיימות שיטות רבות ומגוונות על מנת לבצע את חיבור תוספות השיער לשיער הקיים. חשוב לציין כי אם מטפלים בשיער נכון ומבצעים את תוספות השיער בצורה נכונה המראה הסופי נהדר ולא ניתן להבחין בין השיער הקיים לתוספות השיער. שיטה זו מאפשרת לצבוע את השיער, לבצע פן לבלות בים ובבריכה מבלי לגרום לנזק והמראה נשאר טבעי. ישנם כמה שיטות לחיבור התוספות כגון: הדבקה, קשירה, הלחמה, ובשיטת החרוזים. ראשית יש לאבחן את מצב וסוג השיער על מנת להתאים את השיטה הטובה ביותר ואת הכמות המדויקת וצורת שילוב תוספות השיער. לאחר ביצוע חשוב לציין כי השיער דורש טיפול מסור, יש להשתמש במברשת מיוחדת המותאמת לסירוק תוספות שיער  כדי שלא יהיו קשרים, יש לבקר במספרה אחת לחודש כדי לאבחן את השיער על מנת לשמור על מראה טבעי ובריא. לאחר שלושה עד שישה חודשים כאשר השיער גודל ומתרחק מהשורש יש להסיר את תוספות השיער ולחברן בחזרה.

תוספת יחידת שיער לפדחת הראש פתרון לבעלות שיער דליל בפדחת הראש על ידי הרכבת יחידת שיער המותאמת לראשכם באופן אישי וסוג השיער של אותו לקוחה.. הרכבה נוחה בעזרת קליפסים. יחידת השיער בנויה לפי גודל הראש. היחידה כמו עור אמיתי שגם אם תרצי ליצור שביל זה ייתן תחושה של קרקפת. הטיפול קל ופשוט ניתן להוריד מתי שרוצים ולחבר שוב.

* חשוב לציין כי לכל אחד משיטות הוספת השיער אנו עובדים בשיער טבעי לחלוטין .. בהתאמה אישית לכל אחת לפי סוג השיער. צורת השיער. התאמת הצבע. לכל לקוחה אנו מזמינים סוג שיער באופן אישי ממש כאילו זה היה שיער שלה.

איכות, שירות ויחס חם הם הערכים אשר אנו מאמינים בהם על מנת לתת את ההרגשה הטובה ביותר למראה בלתי נשכח

לקבלת פרטים וקביעת תור 03-5222381/91

פרישמן 55 תל אביב

שינוי גודל גופנים
ניגודיות