תוספת שיער
הפתרון לשיער דק ודליל

הפתרון לשיער דק ודליל

נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

תוספת שיער – הפתרון לשיער דק ודליל
מילוי קרחות בפדחת – עיבוי שיער דליל

תוספת שיער לפתרון בדלילות שיער מכינים אותה בהתאמה אישית והיא התשובה למי שסובלים מפדחת דלילה. מדובר בשיטה חדשנית הנותנת פיתרון לנשים בעלות שיער דליל מאוד בעזרת תוספת שיער על רשת מוסתרת.

לאחר הייעוץ עם אבי מלכה   נתאים אותה לגודל השטח הדליל שבפדחת, ולסוג וצבע השיער.

לא מדובר בפאה אלא בתוספת שזורה על רשת דקיקה. תוספות שיער בשיטה זו מתאימות לנשים וגברים הסובלים מדלילות בקודקוד וסביבו. השיער של הפדחת הוא שיער טבעי באיכות גבוהה, והוא מתמזג עם השיער הרגיל של הלקוחה מבלי להבחין בהבדל.

ללא שימוש בדבק או מדבקות, דבר שעלול לגרום לבעיות עור, כאן מתבצעת השזירה בין השיער הדליל ללא דבק וללא פגיעה בקרקפת. השזירה נעשית בהיקף התוספת, כאשר השיער הדליל שמתחתיו נשלף החוצה מבעד לרשת ומתמזג עם תוספת השיער כך שנוצר מראה טבעי מלא ויפה.התוספת  אוורירית בגלל חורי הרשת, וניתן לחפוף , לצבוע, בלי חשש, כאשר גם הקרקפת מתחת לתוספת מתנקה גם היא. התוספת אינה מכבידה, להיפך היא קלילה, ומחמיאה מאד. נשים או גברים שסובלים מדלילות חזקה בשיער לא רק שמוגבלים בעיצוב התספורת, אלא גם חשים חוסר ביטחון ותסכול מהמראה. התוספות האלו עושות להם מהפכה במראה, ומגשימות חלומות של לא מעט אנשים להיראות טוב, להראות צעירים הרבה יותר, והכי חשוב נותן תחושה של בטחון ועצומה .

קצת על נשירת שיער, הגורמים העיקריים והפיתרון המדהים של תוספות שיער בשיטה זו.

נשירת שיער היא תהליך טבעי הקיים אצל כל אחת, זקיקי שיער נושרים ומתחלפים בזקיקי שיער בריאים. בעיית נשירת שיער נוצרת בעצם כאשר שערות נושרות על בסיס יומי אך לא מוחלפות באופן מלא ולא באותו הקצב של נשירת השיער על ידי שערות חדשות בתהליך הצמיחה.
הגורם העיקרי להידללות שיער והתקרחות הוא לרוב גנטי והפתרונות הטבעיים הם לרוב מועטים אם בכלל.

גורם משמעותי נוסף לנשירת השיער הוא הגיל, ככל שמתבגרים השיער הופך לפחות מלא, עייף ושברירי. לכך ניתן להוסיף השפעות סביבתיות כגון מתח נפשי, רעלנים הנספגים בגוף, מחלות שונות, תזונה לקויה ולא מאוזנת וטיפולים כימיים המתישים את בסיס השערה.
ככל שכמות השיער הולכת ופוחתת לאורך זמן, עור הקרקפת הופך להיות בולט לעין, במיוחד בפדחת. השיער הופך להיות דק וחיוור מאד ללא צורה וברק ואפילו שימוש בתכשירי עיצוב אינם מסוגלים עוד להסתיר את הבעיה.

הפתרון המדהים שאנו מציעים

מוסיפים וממלאים בעדינות את שיערך בשיער טבעי באיכות מעולה שעבר מיון ידני והותאם במיוחד עבורך. השיער מותאם לשיערך הטבעי מבחינת צבע, אורך וסוג השיער לקבלת מראה טבעי לחלוטין.

לאחר טיפול זה  התוצאה הינה טבעית ביותר ותוספת השיער מרגישה ומתנהגת באותה טבעיות כשל שיערך הטבעי ואין כל מגבלות על פעילותייך השוטפות ועל אורח חייך. תוספות שיער בשיטה זו נראות טבעיות לחלוטין ולא ניתן להבדילו משיערך הטבעי.

אשמח לעמוד לרשותך בכל עניין ושאלה ולייעץ לך ממיטב ניסיוני העשיר בתחום תוספות שיער ופתרונות שיער מתקדמים.

נוח וקל לתחזוקה

-דיסקרטיות מוחלטת

מותאם אישית ע"י אבי מלכה

פרישמן 45 תל אביב טל: 03-5222381

שלכם/ן

אבי מלכה

Call Now Button
פתחו את הצ'אט