תסרוקות-כלה​

תסרוקות-כלה

כלות יקרות, האם אתן כבר יודעות באיזו תסרוקת  תגיעו לחופה? עם מה לאבזר אותה? איך לשמור עליה לאורך הערב? האם כלות הן תמיד עם אותן תסרוקות, או שגם פה יש אופנה וטרנדים? מה עדיף, אסוף ודרמטי או טבעי וזורם? תלוי את מי שואלים. כאן תמצאו את כל התשובות לשאלות, וכמובן גם תמונות.
למקומות, היכון, ספריי!

"כלה זה לא אופנה אלא קלאסיקה. כמו ששמלת כלה לבנה מאז ומתמיד נחשבה ליפה ביותר, אותו דבר לגבי השיער. מניסיוני כלות הולכות לפי צו האופנה ומנסות להגשים חלום ילדות. כל אחת בדרך כלל חולמת איך תראה בחתונה שלה מילדות, אם זה להיות מלכה ליום או נסיכה מהאגדות וחלום ילדות כזה אי אפשר לנפץ על ידי טרנדים".
"באופן כללי אם מוכרחים להצביע על מגמות בתסרוקות הכלות הקווים נעשים רכים יותר, השיער נאסף בצורה 'מרושלת' וטבעית ומאידך הוא אסוף ומתוח, וישנו דגש על רכות ואשליה של כמיהה טבעית וקסומה".

העונה הקרובה מתאפיינת בגיוון של שתי תסרוקות, ישנן כלות רבות שאוהבות להחליף שמלה אחרי החופה, אז למה לא גם את התסרוקת? ישנה אפשרות לשלב שני מראות בתסרוקת אחת, לדוגמא – תסרוקת ראשונה אסוף במראה ספרדי לצד, ולאחר מכן על-ידי משיכת שתי סיכות, הכלה מקבלת מראה רומנטי פזור גלי.
המגמה כיום היא לאפשר לכלה לשחרר את השיער בחלקו השני של הערב בקלות יתר, זאת מבלי לגרוע מהעיצוב הכולל והמראה שנוצר מלכתחילה. ניתן לעצב את התסרוקת בטכניקות שונות, על מנת ליצור מראה יוקרתי שיתאים לאירוע עד לשלב של אחרי החופה; ועל ידי שחרור של חלק מסוים בשיער שנאסף על ידי סיכות מיוחדות, ניתן ליצור תסרוקת במראה נוסף שיתאים לשלב הריקודים.

עידן תוספות השיער נכנס לחיינו לא רק בתסרוקת כלה אלא בשימוש יומיומי, בעבר השימוש היה ב-תוספות שיער סינטטיות דבר אשר נתן
לתסרוקת מראה מלאכותי שבא לידי ביטוי בתמונות בעיקר, אך כיום השימוש בתוספות הוא בשיער טבעי בלבד, כך שכל
בחורה אשר חפצה נפשה בשיער ארוך ומלא מגשימה את חלומה גם ביום חתונתה. תוספות השיער משתלבות כמעט בכל תסרוקת לא רק ליצירת אורך ונפח אלא גם ליצירת פיסול ואבזור השיער בכל במגוון התסרוקות.

ניתן לשדרג כל תסרוקת כלה בעזרת הוספת אביזר ייחודי החל מפרח, דרך שלל סרטים קשתות, כתרים וכלה בתכשיטים. כך למשל להשגת תסרוקת במראה "תמים ורומנטי", ניתן להוסיף תכשיטים עדינים כמו פרח או קשת עדינה, להשגת "מראה דרמטי" ניתן לאסוף את השיער לאחור (בכך לתת דגש לאיפור) ולקנח בתוספת תכשיטים מודגשים כמו סיכות גדולות או כתרים.

הטיפ המנצח לשמירת התסרוקת לאורך כל הערב: שימוש בחומרים דוחי לחות כמו ספריי חזק על מנת לשמר את התסרוקת, כמו כן אני ממליץ לא להצטלם במקומות לחים כמו הים ובעיקר לאסוף את השיער.

תחזית לכלות ישראל: סגנון רומנטי תקופתי ופחות מתאמץ. הכלות השנה ייראו זוהרות, רומנטיות במראה אסוף ויקטוריאני, עם דגש על טאצ' מוקפד. שיקי אך לא מתאמץ מדי, לא מוגזם בנוסף, גם המראה הקלאסי והאלגנטי לא נעלם. העיקר שיהיה נוח". הטיפ המנצח לשמירת התסרוקת לאורך כל הערב: "למנות במהלך הערב 'אחראית הינומה' שתפקידה להוציא את מסרק ההינומה אחרי החופה כדי שהתסרוקת לא תתפרק" (בייחוד כשגדודי נשקנים תוקפים מכל עבר). המראה הינו מראה קליל, חופשי, סקסי והוליוודי והטרנדים המאפיינים את העונה הם מדונה – המראה הפזור והמרושל וכריסטינה אגילרה – כשתוספות השיער נכנסות לתאוצה, "יחד עם זאת" יש את המראה של שנות ה-40 וה-50 – מראה נקי במיוחד, אסוף אצילי ובעל קווים נקיים".

Call Now Button
פתחו את הצ'אט